Upominki reklamowe sprawdzą się w podróży

Upominki reklamowe

Upominki reklamowe

Podróż, a wraz z nią wakacyjna przygoda, jest zawsze atrakcyjna. Najlepiej by nic nie zakłócało odpoczynku, a każda potrzebna rzecz była w czasie wyjazdu zawsze pod ręką. By tak się stało o wyposażenie swojej torby podróżnej trzeba zadbać odpowiednio wcześniej. Metoda zapisywania na kartce, co do walizki trzeba włożyć, co trzeba jeszcze dokupić, sprawdza się znakomicie. Pamięć bywa zawodna, szczególnie gdy przed wyjazdem trzeba jeszcze załatwić tysiąc spraw. A więc zastanówmy się, zapiszmy, kupmy i w drogę!

Kosmetyczka to rzecz niezbędna. Włożymy do niej nie tylko kosmetyki i przybory toaletowe, ale i inne drobiazgi, które szybko by się zgubiły w wielkiej walizce. Małe, duże, z materiału, pikowane, lakierowane, plamoodporne – kosmetyczkę dopasuj do swoich potrzeb. W sprzedaży dostępne są zestawy kosmetyczek w tej samej gamie kolorystycznej. Takie zestawy można również potraktować jako niezwykle praktyczne upominki reklamowe.

Saszetki i etui zapewnią bezpieczeństwo przewożonym przedmiotom. Etui na okulary przeciwsłoneczne zabezpieczy je przed uszkodzeniem. Saszetka biodrowa pozwoli wygodnie nosić ważne dla nas przedmioty, na przykład gotówkę. W paszportówkę, którą można nosić pod ubraniem, możemy włożyć pieniądze, dokumenty, karty kredytowe, bez obawy, że je zgubimy (lub zostaną nam skradzione). Wybierajmy produkty z linką odporną na przecięcia. Wówczas możemy spać spokojnie.

Jakie jeszcze upominki reklamowe możemy wręczyć osobie, która wybiera się w podróż? Parasolkę. Koniecznie składaną. Oryginalny, optymistyczny wzór na parasolce z pewnością będzie współgrał z pozytywnymi emocjami, jakich doświadczamy na wakacyjnych wojażach.

Coraz popularniejsze Upominki reklamowe to pokrowce na walizki. Nie dość, że chronią walizkę przed zarysowaniami i innego rodzaju uszkodzeniami, to dzięki nim na lotnisku szybko zidentyfikujemy swój bagaż. Łatwiej jest bowiem zauważyć wzór w panterkę, niż rozpoznać swoją czarną walizkę wśród trzydziestu nie mniej czarnych walizek. A więc w drogę!